Bridge de gadgici

septembrie 2016 - bridge la Jeni



2014 - Turul I






10.1208.0115.0122.0105.02Total
Cristina149036002630266048801526079.302
Jeni149031803740325027301439076.306
Dana296031802630390030101568084.340
Ioana296031102520266027301398075.729
Stela317036002520325030101555083.910
Silvia3170311037403900488018800100.412



Mariusica - o persoana foarte cumsecade.





La sugestia Silviei, propun o emblema pentru clubul bridge-ului de gagici:









Bridge cu tenta masonica



Am creat o pagina si pentru bridge-ul din timpul saptamanii pentru persoanele derutate care uita mereu in ce zi, unde si la ce ora se joaca.






 O poza de arhiva pentru nu cine nu stie cum arata tanti Ioana cu plete :))

12 comentarii:

  1. Marti 24 mai, ora 18.00 la Silvia.

    RăspundețiȘtergere
  2. Vad ca deocamdata doar gagicile sunt interesate de site si Jeni e cea mai tare, e de 2 ori gagica. Pe cand de 3 ori...?

    RăspundețiȘtergere
  3. Jeni e tare, vorba cantecului :)
    Are 2 conturi pentru ca pe al doilea i l-am facut eu, cont direct, ca nu stia sa intre decat de pe FB. Nu vreau sa-l sterg pe primul pana nu ma asigur ca poate sa-l manevreze pe al doilea.
    De fapt cred ca asta e problema, lumea nu merge pana la capat cu inregistrarea, deci nu poate sa posteze.

    RăspundețiȘtergere
  4. Da, si la mine e ceva ciudat m-am inscris cu adresa de google si aleg la profil Cont Google iar pe comentariu apare numele de hotmail

    RăspundețiȘtergere
  5. Urmatoarea intalnire - in principiu - miercuri 1 iunie la Dana.

    RăspundețiȘtergere
  6. Si urmatoarea? Tot la Dana a ramas?

    RăspundețiȘtergere
  7. Da, joi tot la Dana... Dar care esti atat de titmida ca semnezi... anonim?? :D

    RăspundețiȘtergere
  8. Multumesc, n-a fost din timiditate dar dimineata nu mi-a luat comentariul cu nici un alt ID.
    Constat ca nici cum nu merge altfel, asa ma semnez.
    Silvia

    RăspundețiȘtergere
  9. hai sa comentez i eu,sa vad daca IMI IESE!

    RăspundețiȘtergere
  10. Si sa stii Cristina,ca nu uitam ca suntem .....ci ca suntem f.distrate.Saptamana aceasta vom juca miercuri 28-03-2017,dar nu se stie unde🌞

    RăspundețiȘtergere